Аваков: серед рівненських патрульних - кіборг та герої Савур-Могили

Міністр МВС Арсен Ааваков прокоментував старт патрульної поліції в Рівному:

- 193 патрульних Рівного присягнули на вірність Українському народові. З сьогоднішнього вечора спокій жителів будуть цілодобово охороняти 20 патрульних екіпажу.
Кожен з Твоїх нових поліцейських, Рівне, витримав колосальний конкурс - 26 осіб на місце! В ході жорсткого інтенсивного навчання були відраховані ще 100 чоловік. І тільки самі мотивовані сьогодні склали присягу!
Середній вік хлопців - 25 років. (!)
У загоні:
26 дівчат;
81% - з вищою освітою;
22 людини пройшли АТО, серед них
Андрій Ліснічук, кіборг, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня;
Олександр Матюх, Юрій Іванов і Тарас Цьопа воювали під Савур-Могилою, вирвалися з полону, повернулися і вирішили служити в поліції;
Микола Харчук за свій ратний подвиг нагороджений орденом Данила Галицького.
Начальником управління патрульної поліції Рівного призначено учасника Революції Гідності, рядового поліції Сергія Мерчука.
У свої 22 роки Сергій на Майдані був в 35-й сотні «Волинська Січ», потім бійцем полку спецпризначення «Азов» (позивний "Звіробій"), брав участь у визволенні Маріуполя, Павлополя, Широкіного, Старобешевого. До Майдану Сергій п'ять років був волонтером таборів для дітей-сиріт, організатором військово-патріотичних таборів для молоді.
В патрульній поліції проходив службу на посаді заступника командира батальйону в Луцьку, потім командував ротою патрульної поліції в Києві.
З таким командиром ви, хлопці, просто не маєте права принизити звання українського поліцейського! Я впевнений, ваша команда стане однією з найкращих в країні! У добру путь - служити і захищати!
Рівне - 22-е місто, де заступила на службу патрульна поліція.
Ми йдемо крок за кроком, повз наклепи і недовіру, спроби зламати віру в успіх і готовність творити заради майбутнього. Ми будуємо іншу систему на нових принципах. Крок за кроком. Не відставайте!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.