Деканоїдзе поїде в Сарни вирішувати питання з бурштином

Очільниця Нацполіції Хатія Деканоїдзе поїде у місто Сарни, де вона увечері проведе нараду щодо незаконного видобутку бурштину. Вона нагадала, що на Рівненщині кілька днів діє оперативний штаб, пише "Чарівне.інфо".

Також Деканоїдзе зазначила, що надіється на синхронну співпрацю усіх силових структур в цьому напрямку. 

- Я думаю, що у Рівному є багато наболілих проблем. Особливо нас турбує незаконне добування бурштину. Ви, напевно, вже знаєте, що кілька днів тому створений штаб в Сарнах. Сьогодні увечері я обов’язково проведу нараду у Сарнах. Також ви, мабуть, інформовані про те, що Національна поліція звернулася до Кабінету міністрів для того, щоб вирішити та підняти це питання на вищий рівень. Тому що тут кілька складових – зокрема це соціально-економічна. Окрім того на ті фінанси, які йдуть в кишені невідомо яких людей, повинні будувати тут школи, садочки і розвивати регіон. Це дуже важливо. Тому я думаю, що на законодавчому рівні ця проблема буде урівноважена. Що стосується правоохоронної системи, то я надіюся, що ми, Національна поліція, прокуратура та Служба безпеки, разом будемо обробляти оперативно заходи, щоб відійти від найголовнішої проблеми в цьому регіоні. Я дуже надіюся, що ми будемо працювати синхронно. Також надіюся, що Уряд, особливо Міністерство економіки, скоро вирішить проблему на законодавчому рівні. Також ми будемо виявляти ті організовані злочинні групи, які займаються незаконним добуванням бурштину. Тому надіюся і на вашу підтримку, - наголосила Хатія Деканоїдзе.

В той же час начальник обласного управління СБУ Василь Бедрій впевнений, що проблема, яка існувала десятиліттями не може бути локалізована протягом двох тижнів. Він також уточнив, що зміни відбулися у підході до виконання службових обов’язків після призначення нового начальника Нацполіції Рівненської області Сергія Князєва:

- Подивимося, як буде працювати штаб. Можливо, будуть вноситися корективи, - сказав Бедрій. 

Нагадаємо, на Рівненщині у місцях незаконного видобутку бурштину кілька днів працює оперативний штаб. Аби не допустити старателів до їх незаконної діяльності, співробітники підрозділів поліції особливого призначення цілодобово несуть службу на блокпостах, перевіряють та оглядають транспортні засоби а також проводять оперативні заходи.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.