У Рівному знесли паркан навколо майбутньої забудови

Депутати ВО "Свобода" Рівненської міської та обласної ради, разом із жителями мікрорайону Північний знищили огорожу, встановлену навколо місця забудови, про це йдеться у спільноті "Студентська Свобода | Рівне | Рівненщина".

"Депутати свободівці Рівненської міської та обласної ради, разом із жителями мікрорайону Північний знищили огорожу, встановлену навколо місця незаконної забудови. 
Підприємливі забудовники вирішили звести дев'ятиповерхівку, прямо серед зеленої зони та пожежного під'їзду і за кілька метрів від будинку на вулиці Коновальця 10" -
йдеться у повідомленні спільноти.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Це будівництво викликає обурення у мешканців як мінімум трьох навколишніх багатоповерхівок. Це просто вище цинізму, це те ж саме, що прийти в двір приватного помешкання і заявити про те, що хтось у 2006 році надав землю саме тут під будівництво і саме київській фірмі. У нас що не має складу депутатського корпусу 2006 року? Не має з кого спитати? Ми правова держава, чи держава безладу і самочинства? Красиво виділяється земля під будівництво під вікнами в зеленій зоні і прикриття іде тим, що зробити нічого не можна, тому що це київська фірма? Це як правило по всіх скандальних забудовах. Нинішній депутатський склад міської ради вселяє віру в те, що на це будівництво таки буде накладений мораторій, інакше такій раді варто добровільно піти у відставку. За самовільно зрізане кимось дерево затягають по комісіях пересічного рівнянина і штраф не один сплатить. А тут цілий зелений сквер займають під будівництво, за такі речі в цивілізованій державі хтось під суд пішов би. Опам’ятайтесь ті, хто це зробив і продовжує лобіювати. Розумію, що валити паркан це не вихід, можливо і дикунство, але від відчаю люди захищаються таким методом, яким напевно можуть у нашій неправовій державі. Риба псується з голови. Для мешканців трьох прилеглих будинків там чудове місце для відпочинку і прогулянок з дітками, давайте ж зруйнуємо і це?

Рівнодушний до Свободи, але правильно роблять, місця навколо рівного багато.
Будь-ласка бамаки, тинне, колоденка. новий двір тощо.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.