Сьогодні у Рівному активісти висаджували дерева

Сьогодні, у рамках проекту "Сад історій", активісти висаджували дерева у одному із скверів міста. 

Як розповіли організатори, громадська ініціатива "Сад історій" має на меті озеленення рідного міста. Так, рівнянам пропонують садити дерева до пам'ятних дат у їх особистому житті або ж житті міста.

- Наша ідея привертає увагу та подобається людям. Таким чином ми намагаємося зберегти довкілля. Рівняни можуть приєднуватись до нашої акції та висаджувати деревця до пам'ятних дат у їхньому житті. Ми запрошуємо людей саме так відзначати приємні події, таким чином розділивши радість з іншими, - розповіла співзасновниця ініціативи "Сад історій" Оксана Майборода.

Також активісти продемонстрували еколистівки, усередині яких знаходиться насіння матіоли або ромашки. Людина, яка отримала такий подарунок, заливши водою листівку, зможе виростити квіти.

До акції приєднались рівненські підприємці та громадські активісти.

- Це крута ідея - висаджувати дерева до пам'ятних дат. Мої бабуся та дідусь, коли ще були молодими та заселялись у будинок, разом із сусідами висаджували дерева на подвір'ї. Вони ростуть і досі. Я знаю, яке з тих дерев садив мій дідусь. Цьогоріч ми висаджуємо дерево в честь народження нашої донечки. Плануємо і наступні пам'ятні дати відзначати таким чином, - розповів громадський активіст Зураб Кантарія. 

Загалом така ідея рівнянам сподобалась. Адже кожен може доєднатися до акції, доглядати за своїм деревцем. А потім за ним вже доглядатимуть власні діти.

Також активісти вже визначили місця для "Саду історій". Планується висаджувати дерева на Пагорбі слави, в гідропарку, поблизу "Єврейки", в дворах багатоквартирних будинків, у парках та скверах міста.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.