У Рівному депутати змагались з волейболу

17 квітня в м.Рівне відбулись змагання з волейболу у рамках обласної спартакіади серед депутатів місцевих рад Рівненщини. За першість з волейболу змагалися 6 команд – депутатів з Радивилівського, Млинівського, Сарненського, Дубровицького та Рівненського районів.

- На Рівненщині ми проводимо спартакіаду серед депутатів рад всіх рівнів уже вп’яте. Я переконаний, що це найкращий спосіб пропаганди здорового способу життя власним прикладом. Бажаю учасникам змагань перемог не лише у спорті, а й в житті, - відмітив, відкриваючи змагання, перший заступник голови обласної ради Микола Драганчук.

Команди депутатів з районів були розбиті на дві групи. За підсумкамигри, у першій групі здобула перемогу волейбольна командасарненських депутатів, у другій - команда Рокитнівського району. Уфіналі, у боротьбі за І місце, перемогу здобула команда Сарненського району з рахунком 2:1.

З гравців команди - переможниці та найкращих гравців інших команд буде сформовано збірну команду області, яка візьме участь у Всеукраїнській спартакіаді депутатів рад всіх рівнів. Цього року Всеукраїнська спартакіада відбудеться у червні місяці в м.Чорноморськ Одеської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.