На Рівненщині обговорювали, як співпрацювати із Грузією в галузі туризму

Вперше за багато років на Рівненщині порушили питання україно-грузинської співпраці в галузі туризму.  Висока ціна на авіаквитки є основною перепоною у її розвитку. У цьому переконані учасники  Міжнародного туристичного форуму «Перспективи та умови українсько-грузинського співробітництва», що завершився на Рівненщині.

Так, серед українців є попит на відпочинок в Грузії, грузини ж зацікавлені в туризмі на Україні. Водночас вартість перельоту - задорога.

Тому управління туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з однієї сторони, а Національна адміністрації туризму Грузії – з іншої – домовлятимуться із міжнародними авіаперевізниками, аби відрегулювати вартість польотів Україна-Грузія.

Шукатимуть додаткові ресурси і приватні тур-оператори обох країн.

«Таким чином у рамках Форуму сформувалась ініціативна група, що активно розвиватиме туристичний бізнес. Адже як Україна, так і Грузія зацікавлені у тому, щоб туристам було легше добиратися», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук.

Разом з тим, грузинські експерти порадили місцевим – приділяти більше уваги рекламі туристичного продукту. Адже туризм запорука розвитку територій.

Нагадаємо, на Рівненщині відбулась безпрецедентна подія – Міжнародний туристичний форум, організований Рівненською облдержадміністрацією. На запрошення відгукнулися чимала кількість представників бізнес-середовища, основна маса яких – туристичні компанії, готельєри, авіаперевізники.

Серед почесних гостей заходу були представники посольства Грузії в Україні на чолі з Послом Міхаїлом Уклебою,  Національної адміністрації туризму Грузії, Міністерства фінансів і економіки Аджарської автономної республіки, делегація міста Кобулеті, управління туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.