Мер Рівного дав вказівки керівникам комунальних підприємств виходити з єдиного рахунку?

Представники єдиного рахунку на комунальні платежі в Рівному прийшли на сесію міської ради, щоб попросити міського голову Володимира Хомка не тиснути на керівників комунальних підприємств і не знищувати підприємство через політику.

Як розповіла керівник "Рівненського центру комунальних платежів" Оксана Майструк, керівники комунальних підприємств міста, квитанції яких друкуються у складі єдиного рахунку, почергово заявляють про те, що виходитимуть із його складу.

- Керівники підприємств це пояснюють тим, що отримали таку вказівку від міського голови Володимира Хомка. Вже кілька місяців у складі єдиного рахунку не друкуються квитанції "Рівнеоблводоканалу". Також кілька днів тому про свій можливий вихід із рахунку заявив і керівник "Рівнетеплоенерго". Тому ми хотіли б попросити у міського голови не знищувати підприємство, яке спрощує життя рівнянам, адже вони отримують практично всі квитанції за комунальні послуги на одному аркуші, а також дозволяє заощаджувати підприємствам-надавачам послуг на друці та рознесенні квитанцій. Окрім того, єдиний рахунок розносили уповноважені особи, які за це отримували певні пільги. Тепер ці люди залишилися ні з чим, - сказала Оксана Майструк. 

На це міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що таких вказівок він не давав і не має впливу на роботу комунальних підприємств, а ЖКП взагалі скоро будуть ліквідовані.

У свою чергу, Оксана Майструк звернулася до керівників комунальних підприємств, мовляв, мер публічно заявив, що не тиснутиме на них, тому їм немає чого боятися і вони можуть надалі друкуватися у складі єдиного рахунку. А також додала, що вже у наступному місяці рівняни зможуть переконатися в правдивості слів міського голови. Адже якщо рахунок не вийде, то це означає лише одне - що міський голова таки обманув і змусив комунальників вийти з рахунку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ :

Рівняни проти перейменування вулиці Макаренка

У Рівному хочуть заборонити концерти артистів, які гастролюють в Росії

Сесія Рівнеради розпочала свою роботу

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.