Патрульна поліція Рівного затримала пішохода за злісну непокору

Патрульна поліція Рівного затримала пішохода за злісну непокору. Чоловік перейшов дорогу на заборонений сигнал світлофора, а потім вчинив сварку з патрульними. Про це повідомили активісти "Дорожнього патруля - Захід". 

Ключові слова: 

Коментарі

Придуркі одним словом!!!!ще хай на смерть почнуть стріляти і скажуть що діяли згідно закону!!!

Позорище! Чотири екіпажі пішохода крутять. А як же рецидивістів будуть затртмувати? Нацгвардію будуть підключати чи "старих мєнтів" просити?

Все правильно зробили. Якби поводився адекватно, то нічого б не сталось. Підозрілий тип + хамло. Таких потрібно виховувати бо батьки не виховали.

Сам ти клоун. Поліцейські взагалі діяли занадто толерантно, на мою думку.

))))) клоуни! 5 чи 6 екіпажів!!!

Поліція діяла в рамках закону:
Стаття 185. Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського....
- тягне за собою накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

це ви називаете нормально? перейшов дорогу на червоний колір світлофора то обов*язково людину кидать лицем в асфальт?) У мусаров шо іншої роботи нема? Не тих ловите, хлопці...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.