Мешканців Рівненщини турбує, як розслідуються кримінальні справи

Прокурор Рівненської області Анатолій Ковальчук провів особистий прийом жителів міста Дубна, Дубенського, Млинівського та Радивилівського районів, аби на місці ознайомитись з проблемами, що їх турбують.Анатолій Ковальчук прийняв 14 громадян, які звернулися до нього за допомогою.

Більшість питань, що турбували місцевих жителів, стосувалися розслідування у кримінальних провадженнях, що здійснюють слідчі поліції. В окремих зверненнях порушувались питання реалізації прав громадян у сфері земельних правовідносин, правомірності дій органів місцевої влади при наданні в оренду водних об’єктів.

Зокрема, мешканці Дубна висловили занепокоєння станом досудового розслідування фактів крадіжок з їх помешкань та угонів автомобілів. Колективну заяву з цих питань та інші первинні звернення прокурор області доручив вирішити керівнику Дубенської місцевої прокуратури у встановлений законом термін.

На низку запитань Анатолій Ковальчук надав правові роз’яснення. Частину звернень за його дорученням розглядатимуть в апараті прокуратури області та, за наявності підстав, буде вжито заходів реагування.

Зазначимо, що у зв’язку з віддаленістю окремих населених пунктів від обласного центру та неспроможністю людей через матеріальний чи фізичний стан звернутися за захистом своїх прав прокурор Рівненської області та його заступники регулярно проводять прийом за місцем проживання заявників, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.