У Рівному поліцейські розповіли студентам про жахливі наслідки від вживання наркотиків

Працівники Третього територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції 21 квітня у рамках превентивної діяльності серед неповнолітніх зустрілися зі студентами другого та четвертого курсів Рівненського державного гуманітарного університету.

«Наші зустрічі з неповнолітніми спрямовані на профілактику вживання психотропних речовин серед молодого покоління, - зазначила старший оперуповноважена Третього управління ДПН Нацполіції України з обслуговування Рівненської області Оксана Корзун. - Важливо, щоб діти зрозуміли, які жахливі наслідки спричиняють наркотики - це і проблеми зі здоров’ям, які нерідко призводять до летальних наслідіків, спонукання до аморального способу життя, вчинення злочинів. Тому нашим завданням є попередити такі випадки. Адже, як свідчить статистика, вперше з наркотиками молодь зустрічається саме у студентському житті».

Зі слів лікаря-нарколога Оксани Ярошинської, на обліку в обласному центрі психічного здоров’я населення перебуває понад дві тисячі осіб. Реально ця цифра значно вища і до медиків наркозалежні звертаються у вкрай важкому стані. Лише сім-вісім відсотків після лікування знаходяться у тривалій ремісії.

Правове виховання молоді, ознайомлення її з «ворогом» та розуміння наслідків є єдиним дієвим інструментом боротьби з наркотичними злочинами в Україні. Правоохоронці і надалі проводитимуть профілактичні заходи підростаючого покоління Рівненщини задля збереження здорових громадян України.

Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.