До роковин Чорнобильської катастрофи на Рівненщині пройдуть пам’ятні заходи

Вечори-реквієми, уроки-пам’яті, зустрічі із ліквідаторами, фотодокументальні виставки – на Рівненщині відзначають 30-ті роковини трагедії на Чорнобильській АЕС.

Так, у понеділок, 25 квітня об 11 годині у Рівненській ОДА відбудеться «круглий стіл», де ліквідатори зможуть обговорити із владою свої нагальні проблеми (к. 601).

Того ж дня, о 13 годині у Рівненському облмуздрамтеатрі пройде вечір-реквієм «Дзвони Чорнобиля», під час якого нагородять ветеранів-ліквідаторів – освітян, пожежників, медиків та правоохоронців. У холі театру діятиме фотовиставка рівненського фотохудожника, присвячена сумній даті.

 

Вже наступного дня, 26 квітня, об 11 годині біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи» відбудеться молебень із запалюванням свічок пам’яті та мітинг-реквієм.

Загалом пам’ятні заходи до 30-их роковин трагедії проходитимуть упродовж всього 2016 року.

Так, у квітні-травні запланована екскурсія мешканців обласного центру в міста Прип’ять та Чорнобиль. Протягом року учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи проводитимуть інформаційні зустрічі з молоддю. У школах відбуватимуться екологічні уроки, у закладах культури – книжкові і фотодокументальні виставки про участь жителів Рівненщини у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Упродовж квітня-травня фахівці лікувальних закладів Рівненщини виїжджатимуть в Поліські райони та обстежуватимуть стан здоров’я ліквідаторів і постраждалих, а також лісівників, котрі працюють на забруднених територіях.

Також з нагоди 30-тих роковин Чорнобильської катастрофи понад півтисячі ліквідаторів аварії на ЧАЕС з Рівненщини отримають фінансову допомогу з обласного бюджету.

Ключові слова: 

Коментарі

Знову у 30-й раз один піар!

Верніть дитячі безкоштовні путівки оздоровлення для чорнобильців, а тоді влаштовуйте показухи.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.