Відома активістка, журналістка стала речницею патрульної поліції Рівного [Фото]

Оксана Юрченко-Погореляк стала речницею патрульної поліції Рівного, яку очолює Сергій Мерчук.
Про це вона повідомила місцевих журналістів.
«Поки ще все не відлагоджено і не налаштовано, зокрема, офіційна сторінка і мій інтернет.... Офіційно не призначена. Потім, може, буду прес-офіцером після довгої і нудної перевірки, тестів і всякого такого. Побажайте мені удачі. І підтримайте, як це було раніше. Дякую», – пише Оксана.

Ключові слова: 

Коментарі

На минулих виборах ця пані ходила по квартирах з портретом Якимця та слізно просила голосувати за неї.

В Оксани є чому повчитися усім 20-річним і 30-річним журналістам нашого міста. І красива, і розумна, талановита. Я працювала з цією людиною і скажу вам, що достойнішої її в цьому місті важко знайти

Пані Оксана чудово виглядає, про яких "тіток" Ви заявляєте? Не говоріть нісенітниць, я взагалі думала, що їй і 30-ти ще не має!

Цієї мадам вже так багато, що аж тошнить !

звісно, після 40, а ще краще після 35, а то й після 30, треба накинути біле простирадло і повільно повзти на кладовище. Перш ніж ображати і принижувати людину за віковою ознакою, подивіться на себе і подумайте, що вам також колись виповниться 40. І не дай Бог 50, а то й усі 60!!!!
і 20річна "тьолка" в міні та ногами від зубів значно краще впорається з роботою речника. Куди вже тим 40річним, занадто досвідченим та таким неформатним...
Оксано - одна з кращих журналісток в Україні: розумна, принципова, чесна на відміну від багатьох "заробітчан" у цій сфері.

ну хоть тут пройшла)))

Однозначно для поліції це правильний крок. Скільки ще потрібно буде правильно роз'яснювати населенню дії поліцейских, розрулювати конфлікти і т.п. Юрченко може це робити фахово, плюс довіра у простих людей до її особисто. Успіхів в службі.

в поліцію набрали молодь , середній вік 25 років, начальник Мерчук 25 років, і тут речницею призначають 42-річну тьотку. Якийсь дисонанс виходить.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.