Начальник патрульної поліції Рівного зробив контрольну закупку алкоголю

Начальник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук зробив контрольну закупку алкоголю та оштрафував три магазини за продаж алкоголю після 22:00. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Шановні патрульні, честь Вам і хвала! Вчіть культури громадян нашого міста у всьому, і в реалізації алкоголю до 22-00 години, і в тому, як і де правильно переходити дорогу, і що не можна розмовляти з мобільного, перебуваючи за кермом, і їхати на переході на зелене світло по ногах в перехожих і т.д. Не зважайте на ці брудні пости, культура має бути скрізь і у всьому! Молодці! Приємно, що ви працюєте, що наводите лад в нашому місті, головне- не продавайтесь ні за які гроші, будьте принциповими і справедливими до всіх громадян. Ми вас довго чекали і з приємністю спостерігаємо за вашою роботою.

Найбільша проблема Рівного!!! "Прєступлєніє раскрито!!!" Краще б ділом зайнялися. В місті купа наркопритонів, наркомани кожен день роблять крадіжки з авто. І ніодного злодія не знайдено.
Ще цікаво, яким боком Компанець (грамадський активіст із ДК) до проведення контрольної закупки???

згоден з попередніми дописувачами - похоже у нашого бідного і обкраденого народу появився ще один реальний ворог на вулицях, який буде узаконено обдирати наших дітей, батьків по мєлочах на кшталт переходу дороги поза пішоходним , парковки дідом ланоса, чатування водія під знаками і інших мєлких подлянок для дешевої показухи. ну і селфі теж дешевих - перевели дідо через вулицю...добре що палкою не побили...ось і весь сервіс

Деканоїдзе наголосила: "Національна поліція не повинна бути каральним органом, національна поліція повинна бути органом, який реально займається сервісом".
Поки що цей сервіс заключається в катанні по місту на вулицях із суцільною осьовою зі швидкістю 15 - 20 км/год, провокуючи водіїв на порушення; зупинкою своїх патрульних машин з порушенням ПДР та зароблянням дешевого авторитету плановими постановами. Боюсь, щоб гостре народне слівце не перейменувало поліцію в ПОНТИ, як це було з ментами...

Краще розкажи що це за план патрульним 20 постанов на екіпаж.Стара схема?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.