На Рівненщині уроки фізкультури для школярів проводила пауерліфтерка

На Радивилівщині у Срібненській ЗОШ І-ІІ ступенів майстер спорту України з пауерліфтингу, багаторазова призерка всеукраїнських змагань з пауерліфтингу Марія Гулійчук провела «Розминку від чемпіона».

- Свою спортивну кар’єру Марія розпочинала в комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради, а зараз ще й обіймає посаду керівника Радивилівської районної громадської організації «Фізкультурно-спортивний клуб інвалідів «Олімп», - повідомили працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Під час знайомства спортсменка розповіла про своє життя, досягнення у спорті, продемонструвала школярам медалі і нагороди, одночасно розповідаючи де, коли і за яких обставин була здобута кожна з них. Після чого Марія запропонувала дітям разом переглянути фільм про XIV Літні Паралімпійські ігри в Лондоні, що відбулися у 2012 році.

Марія Гулійчук провела не швидку, але цікаву розминку, під час якої коментувала кожен свій рух і одночасно розповідала за що відповідають різні групи м’язів. Особливу увагу вона акцентувала на чіткості виконуваних вправ і багато разів повторювала, що краще тренуватися в півсили, ніж переоцінити свої можливості і отримати травму, адже за її словами, найважливіше для кожного атлета - не отримувати травм, а тоді й перемоги прийдуть.

На завершення зустрічі школярі брали автографи у спортсменки, фотографувалися з нею та її нагородами. Після чого відбулося урочисте відзначення переможців конкурсу малюнку на спортивну тематику.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.