Мережа салонів "Ваша Оптика" вручила подарунок переможцю

 

В минулу п`ятницю, 22 квітня відбулося нагородження переможця конкурсу від мережі салонів "Ваша Оптика". Журналіст сайту "ВСЕ" завітали до одного з салонів разом з переможицею Людмилою Дениско для того щоб привітати переможицю.

 

Переможиця конкурсу отримала можливість обрати серед безлічі сонцезахисних окулярів саме ті, що прийшлися їй до душі та якнайкраще підкреслили її зовнішність. Людмила поділилася з нами своїми враженнями від участі в розіграші:

"Я вперше беру участь у подібному розіграші. Прочитавши на сайті "ВСЕ" статтю про сонцезахисні окуляри, я натрапила на інформацію про розіграш призу від мережі салонів "Ваша Оптика". Виконавши всі умови я навіть і не сподівалася, що серед всіх учасників я стану переможцем. Дуже приємно здивована своєю перемогою і дякую сайту "ВСЕ" та мережі салонів "Ваша Оптика" за таку чудову можливість".

Сайт чесних новин "ВСЕ" вдячний рівненській мережі салонів "Ваша Оптика" за співпрацю та за чудовий подарунок, а також дякуємо всім хто взяв участь у розіграші призів.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.