У Рівному відбулися змагання з легкої атлетики серед дітей-інвалідів

З 23 по 24 квітня у місті Рівне відбулися змагання з легкої атлетики серед дітей-інвалідів Рівненської області як ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату, вадами слуху, зору та розумового і фізичного розвитку.

У змаганнях взяли участь 50 спортсменів, які представляли Радивилівський, Здолбунівський, Млинівський, Рокитнівський райони, Рівненський обласний осередок Спортивної федерації глухих України, комунальні заклади «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів», «Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ступенів», «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 1 І – ІІІ ступенів», «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІ ступенів» та «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради.

Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класах та по нозологіях, серед юнаків та дівчат з таких дисциплін: біг 60 м., 100 м., 200 м., 400 м. стрибки в довжину з місця та з розбігу, метання м’яча та штовхання ядра. 

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.