На Рівненщині триває децентралізація сервісів

На Рівненщині продовжується справжня децентралізація сервісів. Адже усі послуги, які донедавна надавали органи юстиції із реєстрації бізнесу та нерухомості, тепер можна отримати у районних та міських ЦНАПах.

Про це повідомив Міністр юстиції України Павло Петренко під час візиту до регіонального ЦНАПу у Рівному.

За словами високопосадовця, Міністерство юстиції першим розпочало децентралізацію сервісів і передало свої повноваження із центру на місця.

 «У минулому році відбулася фінансова децентралізація, а цьогоріч продовжується реформа у сфері сервісів. У кінцевому результаті якої мешканці Рівненщини отримуватимуть доступні та якісні послуги. Водночас кошти, сплачені за їх отримання, підуть до місцевих бюджетів як додатковий фінансовий ресурс. Вони будуть використані на покращення соціальної інфраструктури», - наголосив Міністр.

Також Павло Петренко відвідав Центр безоплатної правової допомоги у Рівному. Його створення – це соціальний проект Мін’юсту. Центри надають фахову правову допомогу тим особам, які раніше не мали можливості найняти адвоката. Загалом з початку року понад 200 громадян змогли виграти справи у судах за рахунок соціальних адвокатів.

«Водночас отримати фахову юридичну консультацію, або ж послуги адвоката на захист у суді можна у Бюро безоплатної правової допомоги. До липня місяця їх буде створено у 12 районах Рівненщини», - зазначив Павло Петренко.

Також Міністр юстиції України під час поїздки відвідав «Острозьку академію, де поспілкувався із викладачами та студентами.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Чи бажаєте Ви з перших вуст дізнатися про поточні результати #децентралізації? До Вашої уваги - #Васильковецька сільська #громада. Вибори сільських #старост, експертна думка, #звіт голови, інформаційна довідка та як то було в Литві - показує та розповідає ‪#‎Громадське - http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2265

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.