Освітяни Рівненщини переймали досвід хмельницьких колег

Освітяни Рівненщини та представники об’єднаних територіальних громад  взяли участь у семінарі під  назвою «Ефективне управління освітою в ОТГ. Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мережі шкіл».

Йогопроводили експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» та  представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА. Зокрема, колеги з сусідньої  області поділились власним досвідом впровадження реформ в освіті.

«Нині в Рівненській області створено  5 ОТГ, на Хмельниччині -  понад 20. В них вже є  чималий досвід, який неабияк корисний нам. В першу чергу цікаво дізнатись про розподіл  управлінських повноважень та відповідальності, впровадження механізмів фінансування, педагогічного нагляду,  кадровий потенціал та ін.»,- зауважив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій  Таргонський.

«Система сучасної освіти потребує реформ. Нам потрібно подумати про якісну освіту і про ефективне використання коштів  в цій галузі. Досягти це можливо завдяки ефективним управлінням мережею освітніх закладів в ОТГ. Це означає, що створення органу  управління освітою в ОТГ  має бути  виваженим  процесом, яке засноване на ретельному аналізі його функцій і повноважень», - зазначив директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

Усі учасники семінару отримали методичні рекомендації  щодо створення системи управління освітою об’єднаних територіальних громад, розроблені експертами  шведсько-українського проекту та освітянами Хмельницької області.

За матеріалами управління освіти і науки ОДА

 

Ключові слова: 

Коментарі

Чи бажаєте Ви з перших вуст дізнатися про поточні результати #децентралізації? До Вашої уваги - #Васильковецька сільська #громада. Вибори сільських #старост, експертна думка, #звіт голови, інформаційна довідка та як то було в Литві - показує та розповідає ‪#‎Громадське - http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2265

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.