На Рівненщині популяризують традиційне писанкарство

26 квітня за участю майстрів-писанкарів та вишивальниць Рівненщини у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки відбулось відкриття виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Великодня писанка».

- Виставка «Великодня писанка» щорічна, але вона не втрачає популярності. Рівненські майстри не перестають дивувати, приносячи кожен раз щось нове у свої роботи і з року в рік вдосконалюючи свою майстерність. Поліські писанки завжди вважалися зразками вищого прояву художнього смаку. У цьому можна переконатися відвідавши виставку «Великодня писанка», - розповіли у комунальному закладі «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради.

В експозиції на розсуд глядача широко представлені писанки різних технік виконання, загалом, понад 200 робіт писанкарів Рівненської області. Особливої уваги заслуговують писанки заслуженого майстра народної творчості України Вікторії Степанюк, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Наталії Дребот та Леоніда Гринбокого з Рівного.

Супроводжували відкриття мистецької акції виступи народного аматорського фольклорного гурту «Горина» Рівненського державного гуманітарного університету.

Виставка «Великодня писанка» діятиме щоденно з 10.00 до 19.00, крім п’ятниці, з 26 квітня по 15 травня 2016 року у відділі мистецтв комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.