Секретар Рівнеради вже завтра може стати головою Рівненської ОДА?

Замість Віталія Чугуннікова головою Рівненської облдержадміністрації вже найближчим часом буде призначено Олексія Муляренка. Як пише інтернет-сайт "ЧаРівне", рішення про це вже нібито прийняли в Адміністрації президента, і сьогодні його погодили на засіданні Кабінету Міністрів.

Першого травня набуває чинності новий Закон "Про державну службу", за яким Віталій Чугунніков не може поєднувати посаду керівника області з мандатом депутата обласної ради. Як писав раніше сайт "ВСЕ", існує ймовірність, що в результаті формування Кабміну  та призначення на посади нардепів Віталій Чугунніков може повернутись у парламент. А його місце займе теперішній секретар Рівнеради Олексій Муляренко.

Як пише інтернет-сайт "ЧаРівне", нібито вже сьогодні до кінця дня має з’явитись указ Президента, тож завтра нового голову ОДА представлятимуть у Рівному. За неперевіреною інформацією, заступниками нового керівника області можуть стати директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Ігор Тимошенко та депутат Рівненської облради Світлана Богатирчук-Кривко.

Коментарі

Погоджуюсь із вищевказаним твердженням про Тимошенко!

Тимошенко І.О. досить кваліфікований, грамотний фахівець, респект тому, хто це зрозумів і оцінив. Вже набридло дивитись, як тягнуть партії "своїх" у подібні крісла. Пора уже до влади вести таких розумних, молодих керівників,як Тимошенко. А то попризначають по партійному принципу "своїх", а слухаєш інтерв’ю, то інколи хоч під стіл ховайся.

Хай пробує , лише б не ці покидьки радикальні.

Олексый не потяне. Він теоретик.
Перспетива - залишиться у розбитого корита.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.