Начальник Рівненської поліції покликав на розмову активістів

Сьогодні вранці керівник поліції Рівненської  області Сергій Князєв зустрівся з громадськими активістами, які працювали в атестаційних комісіях. Нагадаємо, у лютому впродовж двох тижнів працювали комісії, які проводили переатестацію особового складу поліції. Окрім працівників правоохоронних органів, туди також входили представники громадськості: журналісти, адвокати, волонтери. Саме з ними й забажав зустрітись керівник правоохоронців Рівненщини.

Напередодні працівники прес-служби Управління Національної поліції в Рівненській області телефоном та СМС запросили на 9 ранку зустрітись із Сергієм Князєвим. Зустріч відбулась в залі для конференцій обласного управління.

Мова йшла про ситуацію, коли звільнені в результаті атестації працівники поновлюються через суд.

– У мене може скластись абсурдна ситуація, коли буде два начальники райвідділку чи підрозділу: призначений та поновлений через суд. На сьогодні ми маємо поки що лише один такий судовий вирок, але більше шістдесяти ще знаходяться в судах, – говорить Сергій Князєв. – Біда в тому, що через прогалини в законі не існує чіткого пояснення, як діяти в таких обставинах. І немає механізму, як вийти з такого становища. Мені буде потрібна ваша допомога і розуміння. Я зараз маю укомплектувати особовий склад і призначити на роботу майже дві тисячі чоловік.

Справа в тому, що працівники досі є виконуючими обов’язків. Як розповів керівник поліції, він домовився з керівництвом міністерства про підвищення заробітної плати для правоохоронців.

– Ми домовились, що заробітна плата буде стартувати від чотирьох тисяч. Але потрібно ще знайти рішення, як вчинити щодо тих, кого атестаційні комісії звільнили. Ці люди, яким громадськість, по суті, висловила недовіру, мали б залишитись поза поліцією. Але бачимо, що суди їх поновлюють, – поскаржився Князєв. – На Волині таких прецедентів вже більше десяти.

У підсумку зустрічі активісти і керівник поліції домовились спільно шукати шляхи розв’язання проблеми. А подібні зустрічі зробити регулярними.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.