На Рівненщині представили нового голову Рівненської ОДА - Муляренка

Сьогодні у Рівненській ОДА заступник голови Адміністрації президента Олексій Дніпров представив нового голову Рівненської ОДА Олексія Муляренка. Раніше Олексій Муляренко обіймав посаду секретаря Рівненської міської ради. 

Досье:

Олексій Віталійович Муляренко народився 15 жовтня 1976 року. На початку дев’яностих закінчив ЗОШ №11 Рівного, наприкінці – Рівненський економіко-гуманітарний інститут (нині – МЕГУ ім. С. Дем’янчука), де здобув кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю менеджер-економіст, викладач економіки.

Трудовий шлях розпочав у 2000 році у приватному підприємстві «Мет-Експо» на посаді начальника дільниці. А з 2000 по 2001 рік працював у Луцькій філії ПП «Мет-Експо» на посаді заступника директора. Потім зареєструвався як фізична особа-підприємець та розпочав виробництво броньованих дверей. У 2006 році його невелика майстерня виросла у ТзОВ «Сталь-М».

Олексій Муляренко упродовж останніх років був помічений у благодійних починаннях. В 2008 році координував благодійний проект «Наші діти», в рамках якого було придбано меблів та обладнання для сенсорної кімнати дитячому садочку «Пагінець», який відвідують діти з особливими потребами. У 2008-2009 роках брав участь в благодійних проектах «Врятуй життя» та «Наше серце дітям!».

Муляренко - заступник голови правління громадської організації «Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області» та член правління громадської організації «Українська Локсмайстер-Федерація».

З 2010 року голова виконавчого комітету Рівненської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». А після того, як очільник обласної організації партії Віталій Чугунніков у 2012 році став нардепом, Муляренко успадкував вакантне місце члена Рівненського міськвиконкому, яке належить «УДАРу» відповідно до партійної квоти, розповідає vse.rv.ua.

На виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року балотувався в одномандатному виборчому окрузі № 153 від "Блоку Петра Порошенка". Зайняв друге місце, поступившись чинному нардепові Юрію Вознюку.

У листопаді 2015 Олексія Муляренка обрали секретарам Рівнеради. 

Олексій Муляренко одружений, має трьох дітей.

Ключові слова: 

Коментарі

Буде весело

Куди цього дибіла пустили??

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.