Активістів Рівненщини вчили правильно планувати громадські кампанії

Тренінг «Планування і впровадження ефективних громадських кампаній» для активістів Рівненщини, в тому числі субгрантерів проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», пройшов у середу, 27 квітня, в приміщенні готелю «Оптіма» в Рівному.

Так, учасники навчання вчилися шукати однодумців для реалізації своїх ініціатив і правильно планувати громадську кампанію. Зокрема, визначали проблеми і формулювали ідеї для своїх кампаній/проектів. Після цього тренер заходу, експерт зі значним досвідом практичної громадської діяльності та роботи з національними і міжнародними донорами Альона Доля розповіла, як писати мету, завдання та методи реалізації громадської кампанії, формувати графік її реалізації та планувати ресурси та бюджет. Активісти також дізналися, як визначати очікувані результати проекту, правильно проводити його моніторинг та оцінка ефективності. Ще одним важливим компонентом навчання був підбір ефективної команди і налагодження співпраці з партнерами, зацікавленими сторонами.

На практичних прикладах учасники тренінгу ознайомлювалися зі структурою проектної пропозиції і навіть виступили в ролі конкурсної комісії з оцінки конкретних заявок, що подавалися до різних донорських структур. І вже після цього терен Альоня Доля ділилася своїм досвідом щодо специфіки роботи з різними донорами, які на сьогодні пропонують свою підтримку громадським активістам для вирішення актуальних проблем в Україні.

Тренінг «Планування і впровадження ефективних громадських кампаній» був організований РОГО «Комітет виборців України» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.

Крім того, нагадаємо також, що Рівненський КВУ проводить опитування громадських активістів, представників громадянського суспільства Рівненщини з метою визначення тем для можливих заходів (навчань, обмінів досвідом, публічних акцій і т.і.), які варто було б провести в 2016 році. За результатами цього дослідження планується організувати низку інших тренінгів, семінарів, обмінів досвідом, що допоможуть активістам нашого регіону успішно реалізовувати свої суспільні ідеї/ініціативи/проекти, спрямовані на вирішення актуальних питань і проблем.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.