Для рівненських вболівальників стартує акція "Запальний Травень" від "Оласу"

Улюблений Народний Клуб "ВЕРЕС" та Паливний Спонсор - мережа автозаправних станцій "Олас" готують нові сюрпризи для вболівальників! Для всіх членів Народного Клубу "ВЕРЕС" стартує акція від мережі заправних станцій "Олас" - "Запальний Травень". За умовами акції, всі власники клубних карток можуть отримати знижку - до 60 копійок з кожного літра пального.

 

Мережа АЗС "Олас" - влітку став Паливним Спонсором Народного Клубу і один з першим повірив у його відродження! В рамках співпраці з "ВЕРЕСом" власники мережі вирішили розробити бонусну програму для вболівальників-автомобілістів. завдяки цьому червоно-чорна картка набуває ще більшої цінності, адже вона надає знижку не лише на послуги і товари у 80 закладах Рівного, а й знижку на пальне!!!

Віце-Президент з маркетингу Анна Радько:

  - Знижка на пальне – це актуальний бонус для рівнян. Адже   досить довгий час ми отримували від членів Клубу багато    дзвінків із запитанням: «Чи можна десь отримати знижку на    пальне? Чи є в програмі лояльності такий Партнер?». Ми    вдячні нашому Паливному Спонсору за забезпечення такої  можливості! Відтепер картка члена Народного Клубу є ще  ціннішою і тепер точно повинна бути в гаманці кожного  автомобіліста. Дякуємо мережі АЗС «Олас» за лояльність до  Клубу та віру в нашу ідею.
 

 

 

Комерційний директор мережі АЗС "Олас" Олег Хомич:

 - Ми підтримуємо ідею відродження Народного Клубу  "ВЕРЕС" і тому пропонуємо всім членам клубу взяти участь  у акції, що допоможе заощадити на пальному. Всі, хто має  картку членства можуть отримати знижку на всі види  пального, а по завершенню акції ми плануємо розіграти  додаткові призи. Таким чином ми прагнемо, щоб до  Народного клубу "ВЕРЕС" долучалося ще більше  вболівальників.

Умовою отримання знижки є заповнена анкета учасника акціі. Яка також одночастно є квитком для розіграж 50, 30, або 20 літрів пального по закінченню акції.

Акція діє до 31 травня!

Поспішайте взяти участь у акції від паливного спонсора Народного клубу "ВЕРЕС" - мережі АЗС "Олас"!

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.