Хахльов не взяв у рівненський "Верес" екс-директора "Карпат", бо не дозволяє статут

Як повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ", ще кілька днів тому було анонсовано, що Ігор Дедишин стане новим віце-президентом "Вереса". Відомий футбольний діяч, який довгий час був спортивним директором ФК "Карпати", мав приступити до роботи вже найближчим часом. Втім виникли певні юридичні колізії, які унеможливили долучити його до "Вереса". Про це повідомив президент НК "Верес" Олексій Хахльов.

– Ігор Дедишин не є членом народного клубу, зважаючи на те, що він не проживає у Рівненській області і не народився тут, – каже Олексій Хахльов. – Це є єдиною умовою участі в народному клубі. Тому Ігор Дедишин не може на сьогодні бути віце-президентом "Вереса". Відповідні зміни до статуту ми будемо пропонувати членам внести на загальних зборах. Також в нас є ще два віце-президенти, які є не членами. До моменту загальних зборів вони будуть відсторонені від роботи. Ці питання будуть на обговоренні, все вирішуватимуть люди.

Ігор Дедишин

Врегулюють питання статутної колізії на загальних зборах народного клубу. Орієнтовною датою зібрання майже 4 тисяч членів "Вереса" визначили 6 червня, після закінчення чемпіонату.

Разом з цим, на прес-конфереції керівництво клубу озвучило ще одну новину. "Верес" роботу зі своїми партнерами вивів на абсолютно новий рівень. Разом із ТМ "Лімо" народний клуб створить спільне підприємство, яке займатиметься фінансовою допомогою червоно-чорним. Такий крок є обов’язковим, зважаючи на те, що "Верес" планує виступати у Першій лізі, а в українському законодавстві є певні вимоги стосовно цього. Також одним із основних пунктів домовленостей з "Лімо" є те, що ця компанія бере на себе зобов’язання гасити дефіцит бюджету клубу у разі виникненні такої ситуації.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.