Довге волосся - тренд на всі часи

В усі епохи і на всіх континентах довге волосся вважалося еталоном краси. Останнім часом стає популярним штучно нарощувати волосся. А також, можна відзначити, що чоловікам подобається густе і довге волосся. Та й, швидше за все, кожна жінка хотіла б змінити своє коротке волосся на блискуче і довге нижче талії волосся.  

 

Раніше процедуру нарощування волосся могли дозволити собі тільки відомі люди, через високі ціни на таку послугу. Але сьогодні, це стало доступно всім бажаючим. Тепер не варто чекати півжиття, доки волосся саме відросте, достатньо всього кілька годин провести в салоні краси. 

Цього сезону у тренді гладеньке спадаюче волосся, недбалі локони, різноманітні кучері і об’ємні зачіски. Однак, якщо ви не власниця довгої коси, не засмучуйтесь. Усього за декілька годин професійний майстер із нарощування волосся Мирослава Мишкевич, як справжня фея, подарує Вам довге і розкішне волосся.

Отже, які ж переваги нарощування волосся?

Завдяки нарощуванню, об`єм волосся збільшиться вдвічі, а то і втричі, це особливо актуально для жінок, у яких рідке і тонке волосся.

Після нарощування волосся стає набагато довшим всього за декілька годин.

За допомогою нарощування волосся можна прикрасити зачіску  кісками, стразами, дредамив або пасмами з пір'ям.

Опіки або травми голови, так само, можна приховати, наростивши волосся.

Багатьох жінок не влаштовує власна зачіска, а нарощування це зможе усунути, нарощене волосся плавно переходить у власне, і результат можна не впізнати.

Процедура нарощення волосся має свої тонкі особливості, правила та вимоги. Однак разом із тим, мати довге та густе волосся - мрія чи не кожної справжньої леді. А здійснюють мрію за адресою: вул. Шевченка, 105. Телефон: 096- 54-75-956.

на правах реклами