У Рівному відбулась толока

У рамках місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» у Рівному відбулася чергова толока. Ініціатором упорядкування території виступив комунальний заклад «Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх», також до проведення толоки долучилися працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Спільними зусиллями до ладу приведені спортивні майданчики на вулицях Євгена Коновальця та Волинської Дивізії.

Загалом же протягом місяця сотні волонтерів займаються упорядкуванням та облаштуванням площинних споруд та спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону. Окрім того працівники комунальних закладів проводять і відповідну інформаційну кампанію.

 

- З метою привернення уваги до питань створення належних умов для щоденних занять фізичною культурою, стимулюється співпраця органів місцевого самоврядування, підприємців і звичайних громадян щодо будівництва, ремонту, реконструкції, облаштування й утримання місць для занять різними видами рухової активності. Такий захід ми проводимо вже багато років по всій території України, і щороку все більше людей долучаються до місячника, тим самим здійснюючи особистий внесок в покращення свого населеного пункту. Лише в Рівненській області за квітень місяць ми провели роботи з упорядкування та ремонту близько восьми сотень площинних споруд, - зазначають у комунальному закладі «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Довідково. Щороку на Рівненщині проходить місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», в рамках якого проводиться покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою і спортом різних соціальних і вікових груп населення.

По закінченню місячника, на підставі експертних висновків членів організаційного комітету, буде визначено переможців та призерів серед міст та районів області, які отримають дипломи та кубки комунального закладу „Обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” Рівненської обласної ради. А призами від Всеукраїнського «Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» будуть нагороджені не лише тріумфатори місячника, а й п’ятдесят найактивніших волонтерів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.