Рівненські патрульні штрафують автопорушників біля театру

Патрульна поліція наводить лад на центральних вулицях міста. Як повідомляють очевидці, порушників штрафують поблизу Рівненського  облмуздрамтеатру. 

Ключові слова: 

Коментарі

Порядку не додалося, аварії як були так і лишилися. Біля магазину "Лівас" як завджи на вулиці бухають проданою "із під столу" самогонкою. Те що вони деруть з людей купу грошей за неправильні паркування, слави їм не додає, краще б облаштували парковки, а не користуються їх відсутністю.
Цікаво ще одне, чи заплатить водій патрульної авто штраф за неправильну парковку? https://pp.vk.me/c604528/v604528795/5ed3/mPlKjvRQLWs.jpg

Бачив як нові "мєнти" зупинили жінку за перехід вулиці не на пішохідному переході, їй виписали штраф а ще десять там само перейшли вулицю і для них навіть не зробили зауваження. Здається нові "мєнти" просто виконують функції інспекторів з наповнення бюджету тобто деруть три шкури з людей. Якщо говорити про порядок на дорогах то з появою нових "мєнтів" місто не розвантажилося а навпаки наповнилось пробками через тупі дії "мєнтов".

нахрена по всьому місту понавішували знаків "запинка/стоянка заборонена"????? яким правилам руху вони відповідають і яка в них необхідність??? в любій країни світу вулиці міста - суцільна парковка тільки у нас чисті вулиці і тільки Пріуси стають де хочуть. а машинки никаються по дворах...

Може потрібно спочатку парковки облаштувати? А нова поліція більше нічим не займається, тільки ловить хто не там зупинився. Чому на вул. Шевченка вісить знак? Там односторонній рух!!! Приїдеш на ринок і їздиш по кругу де б зупинитись. Треба зробити парковки а тоді протоколи писати! Ще пропозиція після 18.00 відкрити набережну для руху в дві сторони.

Проблема не вирішиться, тепер вони будуть займати вільний прохід для пішоходів.а особливо в центрі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.