До Рівного завітає наймістичніша українська письменниця

Уперше до Рівного завітає українська письменниця, лауреат Шевченківської премії з літератури Галина ПАГУТЯК. Це наймістичніша українська письменниця, непересічна і самобутня особистість. Її твори пронизані містикою, тонкою філософією і вражаючою глибиною.

Вона бачить те, чого не помічають інші. Вона пише просто про складні і вкрай важливі речі. Читаючи її книги – поринаєш у особливу атмосферу, наче інший вимір, захопливий і таємничий.

У чому її секрет? Може, загадка криється в її родинному корінні? Адже Галина Пагутяк є нащадком Дракули, або ж Влада Цепеша, волоського воєводи, котрий жив у 15 столітті.

Про все це та багато іншого можна дізнатися «з перших уст» на творчому вечорі Галини Пагутяк! Не пропустіть таку можливість! Окрім того, бажаючі зможуть поспілкуватися з Письменницею, придбати її книги та отримати автограф.

Довідка: Галина Пагутяк – автор понад 20-ти книг. Є лауреатом Шевченківської премії 2010 року за книгу прози "Слуга з Добромиля". Двічі лауреат літературної премії "Портал" за книги "Книгоноші з Королівства" та "Зачаровані музиканти".

Зустріч з письменницею відбудеться 10 травня 2016 року, 17.00, в Лабораторії гуманітарних досліджень Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, за адресою: м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17 (2-й поверх) (поряд із Ляльковим театром).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.