Рівненського нардепа шокували "секонд-хендом" на кладовищі

Рівненського народного депутата Андрія Лозового здивували ідеєю відкриттям SECOND-HANDу на кладовищі. Ідею такого бізнесу соратнику Олега Ляшка, запропонувала знайома народного депутата. Курйозну історію пан Андрій розповів на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Думав, мене вже нічим не здивувати... Виявилось, ні.

Валентина Степанівна розповідає: прийшла партійна активістка і просить допомогти започаткувати бізнес. 
- Який? - питає Степанівна.
- Хочу відкрити second-hand.
- У мене друг директор кладовища у Вишгороді. Отам і було б добре...
- Second-hand?! На цвинтарі?!!...
- Так! Це буде дуже крутий бізнес. Це моя інновація. От дивіться. По-перше, пункт прийому. Когось родичі ховають, а якийсь одяг покійника їм вже не потрібен. Нащо небіжчику речі, які він тому світі носити не буде? Куди діти? Якраз зручно: привезли ховати, одразу одяг і здали... По-друге, продаж. На кладовище люди, все одно, ходять. Якраз магазин доступних речей по дорозі. Більше того, хтось замерзнути може - от і купить теплі речі дешево. Хтось забруднить одяг на кладовищі - а треба пристойно виглядати, забіг в second-hand - отут прямо на цвинтарі. Крім того, комусь треба поховати родича, а нема в чому - а тут зручно як! Ну, хароший же бізнес, нє?
" - розповів Андрій Лозовий на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

 

Коментарі

Його точно нічим не здивуєш, бачив все, був всюди, влазив всюди, вилазив сухим і пухнастим, ось біда, люди не дурні ,бачать все....

Бидлота, морду від"їло за воровані гроші.

А те шо цей підлабузник разом із компашкою хоче захватити тисячі га землі на Полліссі на видобуток бурштину- це тіпа нормально.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.