У Рівному відкриється виставка картин Євгенії Гапчинської

6 травня о 16:00 у галереї "Євро-Арт" відкриється виставка картин Євгенії Гапчинської під назвою «Там, де збуваються мої мрії…»

Там буде представлено 24 різнопланових роботи. Нагадаємо, що ця виставка є продовженням співпраці галереї й художниці, з творчістю якої рівняни познайомилися ще у 2014 році на виставці «Янголи щастя».  

Євгенія Гапчинська у процесі своєї творчої праці  виробили не лише фантастичний спосіб мислення, а й оригінальну манеру живописного письма. Її роботи, виконані у площині  своєрідного «дитячого» світосприйняття, звучать життєрадісно і привабливо. Художниця веде захоплюючу розмову з глядачем від імені дітей-янголів, які присутні майже на усіх полотнах. Експозиція із типових для художниці маленьких, пухкеньких і кумедних персонажів звучить мило, легко і оптимістично. Сюжети картин створюють атмосферу святковості, спокою і чистоти.

Художниця доповнює композиції картин своєрідними і промовистими написами, які одночасно служать назвами робіт: «Щасливе горнятко кави», «Я завжди з тобою», «Під маскою, я справжній», «Нас навчили цілуватися на небі» та ін. Наголосимо, що відвідувачі галереї неодноразово переконувалися, як  ніжні потоки кольорової аури картин художниці створюють психологічний ефект занурення в дитинство, де завжди є місце гарним і добрим мріям.

Роботи Євгенії Гапчинської мають попит як серед поціновувачів мистецтва, так і пересічних любителів прекрасного. Її полотна зберігаються в українських та європейських музеях, приватних колекціях світу. Арт-колектив галереї пропонує в черговий раз відчути заряд емоцій від художниці Євгенії Гапчинської і насолодитися прекрасною атмосферою «Євро-Арт». Ймовірно, саме в галереї ви відчуєте, що мрії збуваються!

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою в «Євро-Арт»!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.