Острозька акдемія потрапила до світового рейтингу університетів

Національний університет "Острозька академія" зайняв шосте місце серед вищих навчальних закладів України. Про це повідомляє інтернет-сайт газета "День".

Також, зазначає видання, цей навчальний заклад посів 650-ту сходинку у світовому рейтингу "Round University Ranking 2016", який складений однією з найбільших інформаційно-аналітичних компаній світу "Thomson Reuters".

За кількістю університетів, лідером залишається США, де знаходиться 141 університет. На другому місці Великобританія – 77 університетів. Третє місце посідає Японія, яка має на своїй території 39 університетів. Також до п’ятірки лідерів увійшли: Китай – 29 та Австралія – 28 університетів.

Серед всіх вишів світу, найвищу сходинку посів Каліфорнійський інститут технологій. За ним йдуть Гарвардський та Стенфордський університети. Національний університет "Острозька академія" вже добре відома у світі і постійно співпрацює з навчальними закладами за кордоном.

За словами ректора "Острозької академії" Ігоря Пасічника, сама поява університету у рейтингу "Round University Ranking 2016" - це результат кропіткої та наполегливої роботи колективу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.