З рівненського зоопарку до Луцька пересилилися альпаки

Пара альпак поселилась із 1 травня у луцькому зоопарку. Туди вони прибули з рівненського звіринця напередодні, повідомляється на сторінці Луцького зоопарку в “Фейсбуці”.

Як зазначається у повідомленні, виглядають тварини доволі колоритно, адже самичка - білого кольору, а самець - чорного. Пара легко освоїлась на новому місці проживання. До цього в луцькому звіринцю альпак не було.

Варто зазначити, що альпака — одомашнений південноамериканський копитний ссавець родини верблюдових, водиться в Чилі, Перу і Болівії, пасеться на високогір'ї в Андах. Ця тварина значно менша від лами за розміром. Зріст - 0,9-1 м в холці, із шиєю і головою - ще приблизно 60 см, довжина тіла біля 1,4 м, вага - орієнтовно 80 кг. Голова альпак дещо загострена, що дозволяє діставати траву між камінням у горах.

Тіло альпаки вкрито м'якою довгою (до 38 см) вовною, подібною до вовни мериносів. Саме через вовну альпака і вирощується. Вона ж вкриває усе тіло тварини та захищає тіло альпаки від значних температурних коливань. У високогір'ї ці коливання сягають діапазону у 50 градусів за Цельсієм. М'яка вовна альпак міцніша за вовну овець. Природне забарвлення вовни коливає у значному діапазоні від білого і жовтуватого до чорного.Тварина пасеться як на луках високо у горах, так і в заболочених місцинах. Може декілька днів обходитися без води, як і усі верблюдові.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.