На рівненський кінофестиваль надійшло вже півсотні робіт

На рівненський міжнародний кінофестиваль “Місто мрії” надіслали вже 50 робіт. Нагадаємо, фест проходитиме упродовж днів - починаючи з Дня незалежності 24 серпня і закінчуючи Днем міста, яке відзначають 28 серпня. На нього відбираються роботи різних жанрів, що розподіляються по секціях. До уваги братимуть стрічки про найрізноманітніші сторони життя населеного пункту від великого мегаполісу до маленького містечка. Історії можуть відбуватися у будь-якому місті, реальному чи навіть вигаданому,  герої якого, чи то мешканці, чи навіть гості, своїми вчинками, не обов’язково навіть прямими, роблять усе, щоб місто перетворилось на місто їх мрії, місто, в якому кожна людина почувала б себе комфортно в усіх життєвих аспектах, перш за все соціальних, економічних, мовних, релігійних, національних та багатьох інших. Офіційні відкриття та закриття фестивалю відбудуться у Рівненському міському Будинку культури.

Поки що ж на фест надіслали 50 кінострічок з усього світу. Їх вже переглядають експерти, щоб визначити, які з них увійдуть до конкурсної програми. Ось які країни представляють ці фільми:
Іран 19, Сполучені Штати 8, Україна 7, Канада 3, Іспанія 3, Китай 2, Єгипет 2, Чеська Республіка 1, Франція 1, Хорватія 1, Японія 1, Мексика 1, Швеція 1
Роботи будуть прийматися до 22 липня включно. Про це у "Фейсбуку" написав Віктор Булига.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.