9 травня в Рівному стартує традиційний Благодійний марафон

З 9 по 18 травня 2016 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді проходитиме ХХІ традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє».  Символом благодійного заходу став рушник, що уособлює собою шлях до мрій дітей. Протягом 10 днів у ПДМ відбуватиметься низка заходів, під час яких збиратимуться кошти для фінансової підтримки учасників марафону.

Учасниками Марафону цього разу стали четверо вихованців Палацу: Юлія Чабар (Школа образотворчого мистецтва), Анна Бойко(Школа східних єдиноборств), Назар Дем’янчук (Школа бізнесу), Карина Садоха (літературно-розвивальна студія «ЛітЕра»).

ХХІ Благодійний Марафон – це ще і матеріальна підтримка  вихованців Палацу, які вкрай потребують нашої допомоги: Софії Євстєгнєєвої, вихованки «Зразкового художнього колективу» камерного хору «Аве, Марія», Єлизавети Кравчук, вихованки Школи східних єдиноборств.

Цьогоріч адресну допомогу отримають Анна Борисенко, учениця ЗОШ № 5, сестра загиблого в АТО, 2-є дітей Центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами „Пагінець” Наталія Панасюк та Ангеліна Іванової, Єлизавета Будицька, вихованка Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості, а також діти онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні.

Сам марафон був започаткований ще 1996 року, і за цей час його учасниками стали майже сотня талановитих дітей міста – випускників профільних шкіл Палацу та дітей із особливими потребами. Крім того адресну допомогу отримали й діти сироти, онкохворі, хворі на сухоти та ВІЛінфіковані діти.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.