Рівненські студенти хочуть облаштувати на даху університету "розумну оранжерею"

Соціальний проект "Розумна оранжерея" на даху НУВГП презентувала на конкурсі студентських проектів «Розумне студмістечко» команда «Алхімік», в склад якої увійшли студенти 4 курсу ННІАЗ, спеціальності «Агрохімія та ґрунтознавство» Безносова Ольга, Васильчук Дмитро, Гольцман Олександр, Собко Роман.

Згідно з дослідженнями молодих науковців, оранжерея на даху 7-го корпусу  стане не лише наочним прикладом штучної екосистеми, прогресивною навчальною та науковою лабораторією, а й в перспективі – серйозною виробничою базою.

Крім того, оранжерея дозволить на 20% зменшити витрати на обігрів корпусу в холодний період, знизити нагрівання даху та навчальних аудиторій влітку, покращити мікроклімат та циркуляцію повітря.

Зазначимо, що чимало закордонних ВНЗ вже мають успішний досвід запровадження подібних проектів, і НУВГП може стати достойним першопрохідцем у нашому місті.

Проект отримав схвальні відгуки і зайняв почесне друге місце на конкурсі, тому розробники ідеї планують надалі розвивати концепт та втілювати його в життя.

Про це йдеться на сайті НУВГП

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.