Для рівненських вболівальників стартувала акція "Запальний Травень"

Відсьогодні паливний партнер НК «Верес», мережа автозаправних станцій «ОЛАС», розпочинає акцію знижок на пальне «ЗАПАЛЬНИЙ ТРАВЕНЬ» для усіх членів Народного Клубу. Щоб отримати знижку – потрібно просто пред’явити червоно-чорну картку члена НК «Верес» та заповнити анкету, яку запропонує працівник АЗС.

 

Мережа АЗС "Олас" - влітку став Паливним Спонсором Народного Клубу і один з першим повірив у його відродження! В рамках співпраці з "ВЕРЕСом" власники мережі вирішили розробити бонусну програму для вболівальників-автомобілістів. Завдяки цьому червоно-чорна картка набуває ще більшої цінності, адже вона надає знижку не лише на послуги і товари у 80 закладах Рівного, а й знижку на пальне!!!

Комерційний директор мережі АЗС "Олас" Олег Хомич:

 - Ми підтримуємо ідею відродження Народного Клубу  "ВЕРЕС" і тому пропонуємо всім членам клубу взяти участь  у акції, що допоможе заощадити на пальному. Всі, хто має  картку членства можуть отримати знижку на всі види  пального, а по завершенню акції ми плануємо розіграти  додаткові призи. Таким чином ми прагнемо, щоб до  Народного клубу "ВЕРЕС" долучалося ще більше  вболівальників.

 

Умовою отримання знижки є заповнена анкета учасника акціі. Яка також одночастно є квитком для розіграж 50, 30, або 20 літрів пального по закінченню акції.

Отож, члени клубу зможуть отримати:

- знижкуа на бензин – 60 копійок за літр.
- знижку на автогаз – 20 копійок за літр.

Кількість заправок та заправленого пального при цьому – необмежена!

Акція «ЗАПАЛЬНИЙ ТРАВЕНЬ» діятиме на п’яти автозаправних станціях ТМ «ОЛАС» у Рівному:

- вул. Макарова, 44А;
- вул. Млинівська, 18;
- вул. Соборна, 370;
- вул. Київська, 108А;
- вул. Князя Володимира, 109.

Акція «ЗАПАЛЬНИЙ ТРАВЕНЬ» діятиме на АЗС «ОЛАС» у Рівному до 31-го травня 2016-го року.

Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне)
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.