На Рівненщині прощаються з загиблим в АТО воїном

Сьогодні у селі Корнин, що у Рівненському районі, прощаються із воїном Романом Свіржевським, який загинув на Луганщині 1 травня. Учора майже тисяча людей зустрічали тіло 21-річного солдата у рідному селі, повідомляє "ЧаРівне".

"Прощання, із загиблим добровольцем-рівнянином... Воїном Ромою Свіржевським... Два роки на східному фронті з 19-ти років... Скільки ж, ще таких - молодих Воїнів, Еліти Нації суджено поховати, щоб перемогти об`єднану хазарсько-москвинську нечисть?... А тим часом,зомбоящик щовечора бреще вустами коль лисенок -- "...ВСЬО ХАРАШО В ЗОНІ... АТО... загиблих:тільки-то....ВСЬО ХАРАШО МІНСЬКІ УГОДИ -- ДІЮТЬ..." . -- А вальцмани-грольцмани, ... тихенько вже доїдають-докрадають Залишки ресурсів Нації, на догоду МВФів-обам-шмєркєлів... а ви українці ,-- ЗВИКАЙТЕ ДО ПЄТІНОЇ СТАТИСТИКИ - ЗАГИБЛИХ... - та , звикли ВЖЕ", - пише у "ФБ" Валерій Семенюк. 

Учора тіло зв`язківця привезли до військової частини оперативного командування "Захід". Потім, стоячи на колінах, Героя зустрічали у Корнині.

21-річного солдата Романа Свіржевського поховають сьогодні у Корнині, звідки і родом був хлопець.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.