Рівненщиною пройде "Вишиваний шлях"

Велосипедисти Рівненщини зможуть долучитися до Всеукраїнського пробігу маршрутом «Вишиваний шлях», який відбуватиметься з 11 по 28 червня.

Це туристичний маршрут, протяжністю більше 2000 кілометрів. Він проходитиме через десять областей України – з Ужгорода до Харкова. На Рівненщині «Вишиваний шлях» пролягатиме через сільські території Острожчини.

- Рівненська облдержадміністрація долучилася до розробки та апробації веломаршруту. Також ми допомагатимемо у проведенні екскурсій та прес-конференцій в області. Такий велопробіг водночас популяризуватиме потенціал сільського туризму нашого краю, - розповіла заступник начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Ярослава Гаврилова.

Так, дві групи велосипедистів виїдуть із кінцевих точок маршруту - з Ужгорода та Харкова – назустріч одна одній. Перша група вирушить з Ужгорода 11 червня, а друга – з Харкова 13-го числа. Упродовж 18 днів дві команди рухатимуться у напрямку Києва, де зустрінуться 27 червня, символічно об’єднавши захід та схід нашої країни.

До 10 травня організатори приймають заявки на участь у Всеукраїнському проекті. Тож для того, аби до нього долучитися, потрібно заповнити он-лайн анкету

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.