Цьогоріч "спрощенці" Рівного сплатили до бюджету майже 36 мільйонів податку

У січні – квітні 2016 року суб’єкти господарювання Рівного, що застосовують спрощену систему оподаткування, спрямували до бюджету 35,9 млн. грн. єдиного податку, що на 12,5 млн. грн. перевищило надходження аналогічного періоду минулого року. Юридичні особи – спрощенці сплатили 9,9 млн. грн., а фізичними особами було сплачено 26 млн. грн.

За словами начальника ДПІ у м.Рівному Михайла Калитюка на сьогоднішній день своєчасне та в повній мірі надходження податків і зборів до місцевих бюджетів має велике значення, адже місцеві бюджети є безпосереднім джерелом видатків на потреби громади, і єдиний податок – це одне із стабільних джерел наповнення нашої місцевої казни.

Нагадаємо, що триває звітний період для платників єдиного податку третьої групи. Відповідно до норм Податкового кодексу України їм необхідно подати податкову декларацію платника єдиного податку не пізніше 10 травня 2016 року. Сплатити визначене в декларації податкове зобов’язання слід не пізніше 20 травня 2016 року, повідомляє прес-служба установи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.