Рівненські танцюристи на візках привезли нагороди з міжнародного турніру

З 30 квітня по 1 травня у місті Лохья, що у Фінляндії, проходив міжнародний турнір зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату – Suomi Open 2016 International Wheelchair Dance Event in Finland.

- У змаганнях приймали участь 12 країн світу. У складі збірної команди України змагались спортсмени з Рівненщини: заслужені майстри спорту України – Іван та Надія Сіваки, майстри спорту України міжнародного класу – Наталія Колесова, Андрій Товстий та кандидат у майстри спорту України – Дмитро Чурчун, - повідомили у комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

У категорії «Дует 2» (два спортсмена на візках) – програма європейських танців, чемпіонами стала пара Іван та Надія Сіваки.

У категорії «Дует 2» (два спортсмена на візках) – програма латиноамериканських танців, пара Іван та Надія Сіваки посіла перше місце.

У категорії «Комбі 1» (один спортсмен на візку) – програма європейських танців, пара Наталія Колесова та Андрій Товстий виборола друге місце.

У категорії «Комбі 2» (один спортсмен на візку) – програма європейських танців, пара Надія Сівак та Дмитро Чурчун завоювала третє місце.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.