Департамент економіки Рівненської ОДА отримав нового керівника

Департамент економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА відтепер очолюватиме Костянтин Мокляк. Відповідне розпорядження підписав голова облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Представив нового директора колективу департаменту заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.  

Посадовець висловив сподівання, що новопризначений керівник і надалі працюватиме над покращенням економічного та інвестиційного потенціалу Рівненщини. Серед основних пріоритетів – децентралізація, реалізація проектів ЄС, покращення роботи ЦНАПів, перехід бюджетних установ на здійснення закупівель у системі  Prozorro, впровадження ініціатив, що фінансуються за кошти ДФРР.

«Вірю, що із призначенням нового керівника департамент отримає нове дихання, наповниться свіжими ідеями. Костянтин Мокляк вже отримав перше доручення – до 10 травня скласти план дій на найближчу перспективу враховуючи ті новації, які впроваджуватиме у роботу», - зазначив Ігор Тимошенко.

Водночас  Костянтин Мокляк подякував заступнику голови за згуртований фаховий колектив та пообіцяв, що і надалі департамент триматиме високу планку у своїй роботі.

Костянтину Мокляку – 36 років, має вищу економічну освіту. Закінчив Рівненський державний технічний університет за спеціальністю адміністративний менеджмент. Усфері економіки в органах виконавчої влади працює понад 15 років. До цього посадовець обіймав посаду заступника начальника зазначеного департаменту Рівненської ОДА, повідомляє прес-служба установи.

Ключові слова: 

Коментарі

Чи бажаєте Ви з перших вуст дізнатися про поточні результати #децентралізації? До Вашої уваги - #Васильковецька сільська #громада. Вибори сільських #старост, експертна думка, #звіт голови, інформаційна довідка та як то було в Литві - показує та розповідає ‪#‎Громадське - http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2265

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.