Рівнян просять допомогти дворічній онкохворій дівчинці

У дворічної Ренати Лосік виявили нефробластому. Її лікування буде тривалим і нелегким. Дівчинці вже зробили операцію. Тепер вона проходить "хімію". Рівненські волонтери просять допомогти у лікуванні дворічної дитини з багатодітної сім'ї. 


«Диво з кумедними хвостиками на голівці - це перша думка, яка промайнула під час знайомства з дворічною Ренатою Лосік з Дубровиці. Дівчинка напружено спостерігає за кожною новою людиною, що заходить до палати. Ще надто маленька для такої страшної хвороби, і вже така велика та кмітлива, щоб розуміти, що зараз вона не вдома – в лікарні, написала у "Фейсбуку" волонтер Юлія Кутик. 
Рената жила у щасливій багатодітній родині. Найменша серед трьох донечок. Непосидюча та швидка, допитлива та розумна дівчинка зростала у люблячій родині. Любила, як і всі дітки її віку, бавитись іграшками, малювати, слухати казочки та вчити віршики. 
Родина дівчинки жила звичайним спокійним життям. Мріяли про літній відпочинок. І про важливу подію в житті Ренати – дитячий садочок. Але страшний діагноз меншої донечки перекреслив всі мрії. 
ената рідко хворіла, була дуже жвавою. Раптом вночі стався приступ – дівчинка скаржилась на біль в животі. На ранок, батьки чимдуж помчались в лікарню. Різні обстеження та консультації лікарів, і діагноз: нефробластома. Два блоки хімії до операції. Операція в Інституті раку. Часу на зволікання та роздуми не було, адже кожен день може бути вирішальним. 
Вже зараз Рената повернулась в Рівне для післяопераційних блоків хіміотерапії. Заплановано таких блоків 9. Паралельно буде опромінення. Лікування буде тривалим, нелегким. Щонайменше триватиме рік. Для маленької дівчинки та її родини дуже великий проміжок часу. Тим більше зараз, коли вони ще майже на самому початку. 
Сьогодні Рената вже мало схожа на «диво з хвостиками». Замість кумедних хвостиків – легесеньке пухнасте волоссячко, яке вже встигло відрости після перших хімій. Дівчинка трошки «застрягла» в лікуванні нефробластоми через вітрянку, яка наздогнала їх в Інституті раку. Через цю дитячу хворобу Рената трохи довше затрималась вдома, аби лікарі впевнились, що вона не заразилась на вітрянку. 
Карантинний час минув, і вже терміново треба починати лікування. Страшно, боляче, невідомо… Але вже зараз дівчинці можна допомогти та дещо полегшити лікування. Щоб крапельниці та уколи не видавались малечі такими страшними лікарі радять встановити їй венозний міні-порт. А ще з таким пристроєм можна буде уникнути болючої постановки переферичних катетерів та наркозів для встановлення «підключичок». Вартість міні-порта близько 7 тис. грн. Лінії до нього – це ще близько 2 тис. грн.. 
Поки ми не маємо певного списку ліків, але вже терміново необхідні кошти! Щоб Рената вже могла розпочати лікування, ми беремо в борг цей міні-порт. Ми дуже просимо вас допомогти цій дівчинці. Родина поки самотужки справлялась з лікуванням донечки. Але ресурси вже вичерпались. Окрім тривалого лікування, батькам доведеться шукати кошти на Космеген – один з препаратів хімії, який призначено дівчинці, і якого немає в аптеках України…

Ми звертаємось до всіх небайдужих: допоможіть, будь ласка, маленькому диву - Ренаті!

Координатор Юлія Кутик 097 93 807 54

Реквізити для надання допомоги:
УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати

КАРТА ПРИВАТБАНК
Карта № 5169 3305 0192 5611 (картка відкрита на голову фонду Кутик Юлію Миколаївну та прив`язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Лосік Ренати".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.