Для військових ОК «Захід» придбають 28 квартир

Міністр оборони України прийняв рішення про придбання 28 квартир для військовослужбовців оперативного командування «Захід». Про це генерал армії України Степан Полторак повідомив під час робочої поїздки до Рівненської області з нагоди 75-ї річниці створення командування.

«Мною прийнято рішення про придбання для військовослужбовців оперативного командування «Захід» до кінця липня цього року 28 квартир у місті Рівне», – зазначив Міністр оборони України.

З нагоди 75-ї річниці оперативного командування у Будинку культури Рівного відбулися урочисті збори за участю військовослужбовців оперативного командування, керівництва області, волонтерів та представників ветеранських організацій міста.

Оперативне командування «Захід» славиться героями різних поколінь. За 75 років об’єднання пройшло героїчними шляхами Другої світової війни, удосконалювало бойову майстерність у післявоєнні роки. Сьогодні війська оперативного командування зі зброєю в руках стоять на сторожі Батьківщини, мужньо боронять суверенітет і територіальну цілісність нашої держави на сході України, повідомляє Рівненська ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.