У Корецькому районі представили голову РДА

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко представив колективу Корецької районної державної адміністрації нового керівника –  Сергія Чернія.

Олексій Муляренко зазначив, що Корецький район єдиний на Рівненщині, де довгий час не було керівника. Тому за цей час в районі назбиралося чимало проблем, що чекають негайного вирішення.

Голова Рівненської ОДА висловив переконання, що Сергій Черній як людина із досвідом роботи та хорошими організаторськими здібностями зможе зосередитися на важливих питаннях розвитку Кореччини. «Дуже важливо, що Сергій Олександрович не нова людина в Корці, так як у свій час був заступником голови адміністрації. Також тривалий час працював і в структурних підрозділах обласної адміністрації», - зазначив Олексій Муляренко.

Також Олексій Муляренко зазначив, що завдяки співпраці депутатського корпусу, райдержадміністрації та міськради Кореччина має гарні стартові позиції, аби стати одним із найкращих.

У свою чергу новопризначений голова РДА окреслив пріоритетні завдання, на реалізацію яких буде спрямовано основні зусилля – це  створення умов для залучення інвестицій, створення нових робочих місць, консолідація місцевих бюджетів для забезпечення блага громад, децентралізація, допомога учасникам АТО та українській армії.

Довідково: Сергій Олександрович Черній народився 19 лютого 1966 року на Черкащині. Має дві вищі освіти – у 1991 році закінчив Український  ордена Дружби народів інститут інженерів водного господарства, де отримав фах інженера-механіка, а з 2004-го – слухач Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. З 1991 по 1995 роки був інженером-технологом на Рівненському радіотехнічному заводі. З 1998 по 2007 роки працював в управлінні економіки Рівненської облдержадміністрації. У 2007 році призначений на посаду  заступника голови Корецької РДА. З лютого 2013 - начальник управління соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Чи бажаєте Ви з перших вуст дізнатися про поточні результати #децентралізації? До Вашої уваги - #Васильковецька сільська #громада. Вибори сільських #старост, експертна думка, #звіт голови, інформаційна довідка та як то було в Литві - показує та розповідає ‪#‎Громадське - http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2265

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.