На Рівненщині дівчинку паралізувало після щеплення від поліомієліту

Місяць тому 11-річна Аня могла нормально ходити і бігати. Але недавно шкільна медсестра зробила їй щеплення від поліомієліту, і на наступний день дівчинка перестала відчувати ноги і руки ... Батьки дівчинки впевнені, що це сталося саме через щеплення, пише ТРК "Україна". Чи справді причина у щепленні? Чи зможе вона знову нормально ходити? І чому деякі лікарі вважають, що мама Ані - аферистка? 

Як розвивалася історія можна побачити у відео.

Ключові слова: 

Коментарі

В нормальній країні, після такого розслідування діянь злочинних медиків, першим має піти у відставку міністр (у нас в.о. Шафранський), а за ним всі решта, (нижча ланка у вязницю, включно з Осіпчуком - начальник управління), а цю фельдшер... - вязниця, це ще дуже мяко було б.

Так звані "лікарі" з обласної - як ви тепер в очі хворих дітей будете дивитись, як будете вселяти їм надію на здоровя , життя - ганьба вам!!!

Ганебні медики - це жахливо!!!

як начальник департаменту може дозволити собі говорити про якусь симуляцію , не маючи при цьому жодних документальних підтверджень? А ця працівниця яку він прислав на програму? Це жіночка , яка по накатаній працює вже багато років, мнить себе чимось вищим, чим ця згорьована матір. Такій працівниці з іі стажем вже не можна втовкмачити, що державна служба - це сервісна служба, яка працює для людей, а не сидить в непідступному кабінеті. Саме департамент охорони здоров'я відповідальний за належність проведення вакцинації , за те хто іі проводить , як зберігається вакцина. Але ж подумали - тож село, фельдшер якось там поколе тих дітей та й годі. Відповідальність за цей випадок повинні нести працівники департаменту, які халатно віднеслись до організації , а при виникненні складнощів намагались вмити руки. Де Диновська? Чого вона ще не в цій темі? Якийсь вибірковий захист

Журналісти, за ради Бога, доведіть цю справу до кінця!!!!!! На Рівненщині у медичній сфері бардак!

Якщо після такого сюжету на ТК Украіна "великий свободівець" осіпчук і його Ко залишаться в державних кріслах, то гріш ціна в базарний день такій місцевій владі!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.