У Рівному відбулась вистава вуличного театру

Сьогодні рівнянам демонстрували вуличну виставу. Її влаштував відомий режисер із Бельгії Крейг Вестон. 

Випадкові перехожі були здивовані дійством, яке почало відбуватись на Театральній площі міста. 

Рівняни на виставу реагували по-різному. Дехто зупинявся та фотографував дійство, багато хто починав розпитувати у інших, що відбувається. Знаходились і невдоволені люди.

- Вуличний театр - це один із різновидів театру, у якому актори взаємодіють із глядачами. Я бачу, що рівнян це дійство зацікавило, проте деякі таксисти повели себе гірше, ніж Одеські "бариги", вони лаялись на акторів, бо не могли зрозуміти, що відбувається, - розповів керівник Одеського культурного центру Михайло Журавель.

- Такий досвід Рівне отримало вперше. Сьогодні останній день десятиденного майстер-класу від бельгійського режисера. Ми будемо і надалі розвивати цей напрям і хоча б раз в місяць влаштовувати такі вистави, - розповів керівник театру "Сонях" Олексій Титаренко.

- Я вже вдруге в Україні і планую приїздити сюди ще. Під час виступу у мене було відчуття, що люди не звикли так працювати, тому це весело. Також я побачив, що люди по-різному реагували -  хтось радів, хтось просто дивився, а хтось навіть лаявся. Така вистава дає відчути взаємозв'язок та контакт  із людьми, - розповів керівник театру «The Primitives» Крейг Вестон.


 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.