У Рівному буде перший в Україні громадський байк-парк

Аматорський Кубок Рівного з гірського велосипеду та любителі велоспорту власноруч беруться за створення байк-парку в нашому місті, пише "Рівне вечірнє". 
На ділянці, яку виділила міська влада між стадіоном «Авангард» та Устею, ще влітку 2015 року з’явився нескладний памп-трек, а цьогоріч він доповниться більш серйозною трасою для занять справжніх любителів екстриму. Для облаштування дьорт-трейлу (ускладнений вид памп-треку) доставку глини забезпечує житловий комплекс «Спектрум».

Байк-парк у Рівному буде унікальний тим, що процес його створення та майбутнього використання — абсолютно відкритий, і до нього долучаються всі охочі. Ним займаються не суто професіонали чи закрита маргінальна група, а звичайні рівняни, велосипедисти, за сприяння влади та організацій міста. Більше того, він розташований просто у центрі Рівного, тож навчання велотрюків та удосконалення спортивних навичок будуть доступними для багатьох.
У суботу, 7 травня, о 10.00 техніка сформує основний рельєф, а з 13.00 велолюбителі власноруч створюватимуть необхідні фігури.
 — 28 травня, коли Рівне відзначатиме Велодень, відбудеться відкриття першого в Україні громадського байк-парку. У рамках презентації заплановано змагання велосипедистів на оновленому памп-треці, — каже організатор Аматорського Кубка Рівного з гірського велосипеду Володимир Молчанов.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.