Рівняни можуть отримати ще рік для того, щоб визначитися із подальшою формою управління будинком

Період, коли мешканці багатоповерхівок можуть обрати подальшу форму управління своїм будинком, швидше за все, продовжать ще на рік. Як повідомив депутат Рівненської міськради Святослав Євтушенко, про це йшлося на засіданні робочої групи Мінрегіону з питань реформування ЖКГ. Зокрема зазначалося, що це пов'язано з тим, що в Україні й досі не створено усіх нормативних документів для виконання закону "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", який почав діяти з липня минулого року.

За словами депутата, законом передбачалося, що мешканці за рік мають визначитися з подальшою формою управління будинком – управляюча компанія, чи ОСББ.

- Якщо ж мешканці багатоповерхівок не визначаться до липня цього року, то управителя їм мала призначати місцева влада. Проте представники уряду заявили, що будуть просити народних депутатів продовжити так званий перехідний період ще на рік. Це потрібно для того, щоб підготувати всі необхідні документи. Адже нині повноцінно мешканці мають можливість скористатися лише варіантом із створенням ОСББ і при бажанні після цього укласти договір на обслуговування будинку з управляючою компанією. Тим часом, порядку передачі будинку на облслуговування управляючій компанії та й самої нормативної бази, поки що не затверджено, - зазначив Святослав Євтушенко.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.