В Рівному, за участю військовослужбовців відбулася низка заходів з нагоди вшанування Дня перемоги над нацизмом

Командування військового органу управління спільно керівництвом Рівненської обласної державної адміністрації, обласної ради, міста Рівне та ветеранських організаційпоклало квіти на Меморіалі Вічної Слави та Майдані Магдебурзького права.

Найбільш масовим в обласному центрі стало віддання шани загиблим у часи Другої Світової війни на меморіалі Слави кладовища «Дубенське». Окрім більш ніж 200 військовослужбовців Збройних Сил України тут зібралися представники всіх силових структур, учасники війни 1939-45 років, ветерани Афганістану, учасники АТО та близько тисячі місцевих мешканців.

Під час мітингу-реквієм командувач військ оперативного командування "Захід" генерал-майор Ігор Довгань подякував ветеранам тої війни за уроки героїзму та мужності і зазначив, що воїни сьогоднішнього українського війська гордяться своєю історією та зроблять усе, аби на сході України якнайшвидше настав мир.

Також сьогодні, в рамках військово-патріотичного виховання молоді, до музею бойової слави 13 армії завітали 50 строковиків військових частин Рівненського гарнізону. Юнаки, які відслужили по року у Збройних Силах України в черговий раз ознайомилися з історією Другої Світової війни, участю військ у 10 оборонних та 17 наступальних операціях. І зокрема, дізналися про визволення від німецько-фашистських загарбників міст Рівного та Дубно. Під час розповіді про події тих часів завідувач музею підполковник Василь Собчак провів аналогію між бойовими діями минулого століття, і сьогодення. Жертовність, героїзм та прагнення справжніх синів українського народу до перемоги у всі часи. Особливим попитом у відвідувачів користуються музейні експонати привезені зі сходу України - це перш за все частини мін, "градів" та "смерчів".

Повідомляє Підполковник Віктор ШУБЕЦ,

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.